piątek, 16 maja 2014

Vandermeer... inspiruje!5 maja pojawił się w sieci nowy mixtape autorstwa Kixnare. Mixtape inspirowany książką to coś, czego na polskim rynku muzycznym jeszcze nie było. Kixnare podąża drogą współczesnej elektroniki a najnowsza selekcja, inspirowana niedawno wydanym „Unicestwieniem” - pierwszym tomem trylogii Jeffa VanderMeera podnosi poprzeczkę jego umiejętności.

Playlista dostępna jest do odsłuchu pod adresem: https://soundcloud.com/kixnare/music-inspired-by-book oraz na profilu facebook Kixnare: https://www.facebook.com/kixnare/posts/731744356875591.

W zestawie znajdziecie Państwo jeden utwór autorstwa Kixnare, poza tym można trafić na artystów tak różnych, jak The Flaming Lips i Tangerine Dream. Znalazło się też miejsce na inny polski akcent – Hatti Vatti. Są tam 6th Borrough Project i Actress, a także Mark E w remiksie Quiet Village, projektu Matta Edwardsa znanego też jako Radio Slave. W połączeniu z treścią pierwszej części trylogii „Southern Reach” Jeffa VanderMeera i ilustracjami Patryka Mogilnickiego mixtape ma szansę zrobić naprawdę dobre wrażenie. Zachęcamy do odsłuchu.


Polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Dziękujemy! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...