sobota, 18 stycznia 2014

Wyniki Podsumowaniowych Nagród Blogowych 2013! Sprawdź, kto otrzymał Niebieską Śliwkę a kto Brudne Paluchy!

Pierwsze blogowe nagrody za chwilę zostaną rozdane!
Kto zasłużył na Niebieską Śliwkę?
A kto na Brudne Paluchy?

Oto najwięksi zwycięzcy roku 2013!

Miazga z mózgu! (książka roku)

 Pod niemal każdym względem doskonała. Obdarzona niesamowitym klimatem powieść wielka, piękna i potężna! Oto najlepsza książka 2013 roku!!Miazga z mózgu 2013!!

Książka wydana w 2013 roku - nowość, jakiej jeszcze nie było. Niesamowita, pasjonująca, wspaniała!


Mistrz długopisu! (najlepszy stylistycznie pisarz)

Jej warsztat wyprzedza resztę o lata świetlne. Mogłaby uczyć pisania największych. Łączy w sobie wybitność Umberto Eco i przystępność J. K. Rowling!


Graficzna perełka 2013! (okładka roku)

Ten rok należał do niej. Doskonale dopasowana, mroczna, klimatyczna i przyciągająca wzrok wszystkich oczu grafika niemal tak dobra jak książka którą reprezentuje!


Kreacja z charakterem! (najlepszy bohater)

Już nigdy, nigdzie i za żadne pieniądze nie powstanie bohaterka tak perfekcyjnie niedoskonała jak ona. Rozkochała w sobie miliony ludzi na świecie. Magiczna!


WoW roku! (największe zaskoczenie)

Człowiek, który wymykał się popularności. Jego książka, nie wzbudzając żadnych oczekiwań, zupełnie niespodziewanie, rozchlastała mój mózg. Szok!
Pisarczyk roku! (najlepszy autor)

Niesamowity. Wielki. Wspaniały. Jego książki miażdżą mózg a jego wolna praca doprowadza ludzi a całym świecie do szewskiej pasji. Wszyscy modlą się, by żył jak najdłużej, tylko po to, by móc go zamordować za tych wszystkich wspaniałych bohaterów...
Wydawca godny pochwały i długu na koncie!

Wydawnictwo prężnie działające od ponad 20 lat. Wydaje powieści, które miażdżą ludzi zarówno swoją oryginalnością, jak i uniwersalnością. Mają wspaniały kontakt z klientem poprzez forum na swojej stronie. W umiarkowanych cenach i nie zawsze satysfakcjonujących ale przeważnie akceptowalnych wydaniach pokazują nam książki, które po prostu zachwycają!


 I najwięksi przegrani roku 2013...

Zgroza i mordęga... (najgorsza książka)

Książka, która powstała na bazie serialu zakrawającego o dno, a w dodatku jest stworzona bez udziału autorki. Czwarty tom jednej z najgorszych serii wydawniczych...
Me oczy płoną! (najgorsza okładka)

Doprawdy, nie wiem co miał na myśli autor. Książka mogłaby mieć zwykłą, pustą, białą okładkę a i tak byłaby ładniejsza. Szkarada jakich mało!
Kto stworzył tę pokrakę? (najgorszy bohater)

Tu rywalizacja była ciężka. Tak wielu paskudnie stworzonych postaci widziałem, że nie sposób ich zliczyć. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę czynnik ''irytacja'' czy ''głupota'' wybrałem ten pierwszy.A miało być tak pięknie... (największy zawód)

Ta powieść miała wszystko, co ma dobra książka fantasy - tajemnicę, ciekawy system magii, interesujących bohaterów, jednakże... miłość zabiła wszystko (dobry tytuł na tekst piosenki).
To na półce nie zagości! (najgorsze wydawnictwo)

To, co dzieje się u nich na Facebooku można nazwać jedynie pogromem. Nie dbają o swoje wydania, jednocześnie książki mają niebotyczne ceny okładkowe. Koszmarne wydawnictwo. Wydają mnóstwo pięknych książek, które nikogo nie obchodzą i niewiele ciekawych, w oprawach wołających o pomstę do nieba. Hańba im!


Tyle! A teraz wyniki malutkiego (zarówno pod względem nagród jak i zgłoszeń, niestety...) konkursiku, w którym do zgarnięcia był egzemplarz ''Dziedzictwa'' C. J. Daugherty.

Książka wędruje do posiadaczki adresu: martanowa8@o2.pl!

Proszę o wysłanie danych do wysyłki na adres: toczkokarol18@gmail.com.
 

3 komentarze:

 1. Miazga z mózgu! Książka Roku - lepiej być nie mogło, dosłownie kilka godzin temu wróciłem z książką Clarke do domu! Potężne tomiszcze, mam nadzieję, że i mnie się tak mocno spodoba :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Córka dymu i kości bardzo mi się podobała, ale faktycznie wątek miłosny do bani. Za to końcówka taka, że i tak sięgnę po kolejną część. Co do "Miazgi mózgu", to będę musiała się zapoznać :) (Tylko cena trochę odstrasza, ale co tam ;) )
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam, książki pani Clarke są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Dziękujemy! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...