niedziela, 18 sierpnia 2013

Cośtam cośtam Ełord!
Cośtam cośtam Ełord – akcja, która ma na celu irytowanie innych bloggerów oraz wymuszanie odpowiedzi na zeschizowane pytania rodem z umysłów najbardziej walniętych bibliofilów i czytaczy. W przeciwieństwie do innych akcji nie chodzi o to, by pokazać co lubimy czytać i jakiego koloru skarpety nosimy we wtorki, lecz by zmusić Wasze odrealnione czerepy do odrobiny bezsensownego, umysłowego aerobiku.

Zasady: 

Podziękować osobie, która nas nominowała, za to, że zajmuje nam czas kolejną bezsensowną akcją, używając przy tym co najmniej jednego, niewybrednego epitetu względem owej osoby.

Odpowiedzieć na trzy pytania, które wyżej wymieniona persona odważyła się nam zadać umieszczając tam przynajmniej jedno ‘’coś’’.

Wstawić to pomarańczowe, emanujące artyzmem najwyższej jakości, cudo.

Zadać trzy pytania spełniające następujące warunki:

- dziwne (to znaczy takie, które będzie wymuszało na odpowiadającym chociaż kilku gram kreatywności i które będzie choć odrobinę oryginalne)
- w temacie około - książkowym  

 Po czym obarczyć pytaniami pięciu bloggerów, którzy naszym zdaniem zupełnie nie mają ochoty na nasze pytania odpowiadać.

Pytania:

1.       Co robisz, gdy podczas pisania książki/opowiadania uświadamiasz sobie, że Twój bohater, który jest pisarzem, pisze książkę, która opisuje Twoją przyszłość?
2.       Bibliofile często twierdzą, iż mają wrażenie, że ich książki się rozmnażają. Gdybyś mógł/mogła rozmnożyć jakieś dwie książki, które by to były i co Twoim zdaniem wynikłoby z takiego literackiego zabiegu?
3.       Będąc w księgarni chwytasz ostatni egzemplarz książki, która jest na potężnej promocji. W tym momencie do sklepu wpadają: Joffrey Baratheon, Wiedźmin, Edward Cullen, Pan Norrell i Lisbeth Salander. Któremu z nich oddajesz książkę narażając się tym samym na gniew pozostałych?

Nominujemy:

+ każdy, kto zechce wziąć udział.

7 komentarzy:

 1. Haha, naprawdę świetna akcja! Oryginalna c:

  OdpowiedzUsuń
 2. "zupełnie nie mają ochoty na nasze pytania odpowiadać" - no jakbyście zgadli!;) Ale! Absurd tejże zabawy idealnie do mnie pasuje, zatem jak tylko znajdę czas - czyli zapewne w okolicach września - coś tam coś tam napiszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahaha, dzięki za nominację ;p Wieczorem dodam posta, ale nie wiem jak odpowiedź ;o A tym bardziej jakie zadać własne pytania xD Spróbuję ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha <3
  Świetnie to opisałeś i pytania naprawdę pomysłowe :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę, że poczucie humoru dopisuje :D. A baner świetnie zlewa się z tłem :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bożesz ty mój, co za baner... Tak sobie myślę, że w sumie mogłabym mieć taki nad łóżkiem, w antyramie.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Dziękujemy! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...